Biz Kimiz?

Hakkımızda

Gelişmiş İş Çözümleri Sunuyoruz

Metal Hobi ekibi olarak farklı alanlarda sahip olduğumuz bilgi ve deneyimleri, teknolojinin son imkanlarını kullanarak sizlerin hizmetine sunmayı amaçlamaktadır.

Şirketimiz bünyesinde; 3D katı model çizimi, 3D Printer ile prototip ve ürün imalatı, torna ve freze ile prototip ve ürün imalatı, CNC Torna ve CNC Freze ile ürün imalatı, döküm ve kalıp işleri yapılmaktadır.

3D Katı Modelleme (3D Çizim)

3D Systems 16 Micron 3D Printer

CNC Torna ve Freze

Döküm ve Kalıp

Lazer Gravür, Kesim ve Baskı

Metal3 Onlylogo
Hobi dünyasının en kapsamlı konularından bir tanesi de modelciliktir. Modelcilik bir çok alt kategoriden oluşmaktadır. İş makineleri bölümü ise ülkemizde oldukça yeni olan bir modelcilik dalıdır. Bu bağlamda en önemli soru bu hobiye nereden başlanması gerektiğidir.
Metal Hobi, özel el işçiliği ile üretilmiş, belli bir ölçek ve markada, bir şase üzerine kurulacak modüler yapıda ki araçlar ile modelcilerin seçimlerini kolaylaştırmaktadır.
Yurt dışı fuarlara her sene iştiraki ile güncel bilgileri ve ürünleri sayfasında yayınlamaktadır. Konusunda spesifik olması bu araçları daha iyi tanımanıza büyük bir katkı sunacaktır.
Ürünler hakkında ki tarafsız ve doğru tanıtımları ile bu araçların bizzat montajlarının yapılarak, montaj aşamalarının resimlenmesi, sürüş testlerinin yayınlanması ve video çekimleri ile değerli modelcilerin hem teorik hem de pratik olarak bilgi edinmelerini sağlar.
Model iş makineleri konusunda günümüzde ki en önemli konu bilgi eksikliğidir. Bu konuda değerli tecrübe ve deneyimlerini paylaşarak konusunda en iyisi olmayı hedefler.